Ufo Uzmanlarına Göre Dünyayı Ziyaret Etmiş 8 Uzaylı Irkı

1010

Biz Dünyalılar, evrende gerçekten yalnız olduğumuzu mu düşünüyoruz?

İnsanoğlu henüz güneş sisteminin dışına bile çıkamamışken, evrende olduğu bilinen 100 milyar galaksi, her galaksinin içinde 100 milyar yıldız ve trilyonlarca güneş sistemimiz benzeri sistem… Bu muazzam büyüklüğü hayal edebilir misiniz?

Korkutucu değil mi? Evren uçsuz bucaksız görünüyor. Düşünün kaç farklı gezegende, kaç farklı yaşam filizlenmiş olabilir? Gezegenimize hayat veren ana maddenin su olduğunu varsayıyoruz. Suyun olduğu yerde yaşam vardır diye düşünüyoruz. Bedenlerimiz oksijen solumaya uygun olarak evrimleşti. Başka bir gezegende, başka bir canlıya hayat veren başka bir element olduğunu hayal edin. Onlar nasıl görünürdü? Bizimle nasıl iletişim kurardı?

Belki de onlar çoktandır bizim aramızdalar ama bizim algılarımız onları tespit etme konusunda yetersiz kalıyor.

UFO uzmanları dünya dışı varlıklar ile ilgili araştırma yapmaya devam ediyor. Bu zamana kadar dünyamızı 8 farklı uzaylı ırkının ziyaret etmiş olabileceğini iddia ediyorlar. Peki bu uzaylı ırkları hangileri?

1 . HOPKINSVILLE GOBLIN UZAYLI IRKI

1955 yılında ABD’nin Kentucky eyaletinde bir çiftliği istila ettikleri söyleniyor. Kısa boylu, sivri kulaklı, korkutucu görünüme sahip olduğu iddia edilen bu canlılar, kurşunlar geçirmez bedenlere sahip.

2. FLATWOODS CANAVARI

İlk defa ABD’nin Batı Virginia’daki Flatwoods kasabasında görüldüğü söyleniyor. Yerel halk tarafından Kasabanın adıyla özdeşleştirilerek Flatwoods Canavarı olarak anılıyor. Kafa kısmı iskambil kağıtlarındaki maçaya benziyor. Oldukça uzun boyu ve parlayan gözleriyle sokakta yürürken karşınıza çıkmasını istemeyeceğiniz bir ırk.

3. Küçük Yeşil Adamlar

Onları hepiniz biliyorsunuz! Uzaylı diyince hepimizin aklına kısa boylu, garip gözleri olan, bi acayip suratlı, yeşil bedene sahip bu ırk geliyor. O çok meşhur tabağa benzeyen uzaylı gemisi modeli ise yine bu ırkın icadı. İlk olarak 1950’li yıllarda ortaya çıktıkları söyleniyor.

4. KUZEYLİ ALIEN UZAYLI IRKI

Bu ırkın Norveç civarında görüldüğü söyleniyor. İnsanlara benzerliği ile dikkat çeken bu ırk, 24 dişe ve ördek benzeri perdeli ayaklara sahip.

5. ZETA RETICULAN UZAYLI IRKI

Türkçe’ye çevirecek olursak onlara GRİLER diyebiliriz. Bu ırk kendi arasında kısa ve uzun olmak üzere iki türe ayrılıyor. Kısa olanlar 1 metreye, uzun olanlar ise 2-2.5 metre boylara ulaşabiliyor. Uzun kafa yapısı, büyük gözler ve gri renk bu ırkın tanımlayıcı özellikleri. İlk olarak 1961 yılında Barney ve Betty Hill’in kaçırılması olayı sonucunda medyaya taşındılar.

6. Sürüngenler

Bir çok komple teorisine konu olmuş bu ırk, sürüngenleri andıran bir forma sahip. Bu ırkın iddia edilen bir diğer özelliği ise şekil değiştirme yeteneğine sahip olması. ABD Hükümetinin bu canlıların varlığını kabul ettiğine dair söylentiler ise günümüzde hala konuşulmakta.

7. ANDROMEDAN UZAYLI IRKI

Bu ırk “Ayna” ya da “Cam İnsanlar” olarak da biliniyorlar. Cam insanlar denilmesinin sebebi ise tamamen saf enerjiden meydana gelmiş olmaları!

8. SIRIAN IRKI

Evrende bilinen en eski varlıklar olduğu düşünülen bu canlıların Mısır Piramitleri’nin gerçek mimarları oldukları, dünyamıza geldiklerinde ise hayatımızı kolaylaştıran bir çok teknolojiyi bize hediye ettikleri söyleniyor.

SIRIAN ırkının bize karşılıksız olarak hediye ettiği teknolojileri düşününce, uzaylılar sandığımız kadar kötü canlılar olmayabilir! Aralarında insanlara saldıran, kötülük peşinde olanları olsa bile hepsini genellemenin doğru olmadığını düşünüyoruz. Yazımızı noktalarken sizleri gelmiş geçmiş en büyük ufolog olan G.O.R.A Kahramanı Arif Işık’ın o meşhur sözüyle baş başa bırakıyoruz.

“Uzaylı da olsa, insan insandır” 

 

Peki nerede bu uzaylılar? Bu konu hakkında derlediğimiz teorileri okumak için tıklayın.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here