Uzaylıya Benzemek için 100’den Fazla Estetik Operasyon Geçiren Adam

644

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yaşayan Vinny Ohh, cinsiyetsiz bir uzaylıya benzemek için 100’den fazla estetik operasyon geçirdi.

Amerika’da yaşayan ve 17 yaşından beri cinsiyetsiz bir uzaylıya benzemek isteyen genç adam, bu hedefi için 100’den fazla operasyon geçirdi ve 55 bin dolar harcadı.

 

Basının ilgi odağı olan ve bu konu hakkında röpartaj veren Vinny Ohh şu ifadeleri kullandı.

“17 yaşımdan beri cinsiyetsiz olmak istiyorum. Mümkün olup olmadığını görebilmek için doktora gittim. İnsanların kadına dönmeye çalıştığımı düşünmelerini istemiyorum. Cinsel bir organım olmadan yaşayabilirim. Neden bir penise ya da vajinaya sahip olmalıyım? Cinsiyetsiz bir varlık olmak istiyorum. İçeride nasıl hissediyorsam dışıma bunun yansımasını istiyorum. Yapmak istediğim genel görüntü bir uzaylı. Melez olmak istiyorum yani erkek ya da kadın olmak istemiyorum. Doktorlar cinsel organım olmadan yaşayamayacağımı söylüyor. Bunun neden mümkün olmadığını anlayamıyorum.”

Vinny, uzaylılara benzeyebilmek için 100’den fazla estetik operasyon geçirmesine rağmen, istediği ‘uzaylı görünüme’ hala ulaşamadığını düşünüyor.

Vinny, bundan sonraki süreçte cinsel organını aldırtmak, meme başlarını ve göbek deliğini     

  de ortadan kaldırmak ve asıl hedefi olan cinsiyetsiz bir uzaylıya benzemek için 160 bin dolar daha harcamayı düşünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here