25.000 Kişi UFO Tehdine Karşı Uzaylı Sigortası Yaptırdı!

609
Uzaylılar tarafından kaçırılmaktan korkuyor musunuz? Uzaylı Sigortası Yanınızda! Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren bir şirket, sizi uzaylılar tarafından kaçırılmanıza karşı sigortalıyor.

UZAYLI SİGORTASI

Şirket şu ana kadar uzaylı sigortası için 25.000 başvuru aldı. Bu alanda faaliyet gösteren başka bir şirket ise uzaylılar tarafından kaçırılışınızı kanıtlamaya başardığınızda size tam 10 milyon dolar ödemeyi taahhüt ediyor!

Uzaylı tehdidine karşı korunmak amacıyla dünya genelinde 25 binden fazla kişinin sigorta şirketlerine başvuru yaptığı öğrenildi. İngilizce açılımı “Unknown Flying Objects” yani Türkçe çevirisiyle, “Tanımlanamayan Uçan Cisimler” olan UFO’ların varlığı medya ve özellikle son zamanlarda sosyal medyada geniş çaplı şekilde yer alıyor.

UFO’lar hakkında bir çok bilimsel makale var. Bilimsel makalelerin yanında, astronomi alanında faaliyet gösteren bir çok tanıdık isim medya aracılığıyla itiraflarda bulundu.


Bunlara rağmen bilimsel olarak UFO’ların varlığı tam olarak kanıtlanamadı. Bazı bilgilerin Dünya’dan gizlendiği ve üstü örtüldüğü iddia ediliyor. UFO’ların varolma ihtimali bile, sigorta sektöründe önemli bir alan yarattı.

UFO’ların tehdidine karşı kendini güvensiz hisseden kişiler sigorta şirketlerine başvurarak, UFO tehdidine uzaylı sigortası yaptırıyor. Uzaylı sigortası yaptıran kişilerin aynı zamanda hayat sigortası, emlak sigortası, genel sağlık sigortası ve hatta ruh sağlığı sigortası yaptırdığı belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here