ABD’li Bilim Adamından UFO İtirafı : Uzaylılar Dünya’da!

744
adbdli bilim adami ufo itiraf

ABD’de gizli projelerin merkezi olan 51.bölge çalışanı mühendis, ölüm döşeğindeyken şoke edici bir itirafta bulundu ve UFO’ların gerçek olduğunu iddia etti!

Ölümünden kısa bir süre önce kaydedilen bir videoda ABD’li bilim insanı ve 51.Bölge Mühendisi Boyd Bushman, şok açıklamalar da bulundu ve uzaylıların ABD askeri bölgelerinde çekildiğini iddia ettiği fotoğraflarını arşivinden çıkararak medyayla paylaştı.

ABD 24 SAAT UFO’LAR ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR.

Boyd Bushman, ABD Menşeili Lockheed Martin’de çalışan bir araştırma görevlisiydi. Boyd Bushman adına patentli projeler mevcut. Lockheed Martin’de çalışırken ABD askeri üslerinde bulunduğunu iddia etti. ABD’nin askeri üslerinde UFO’lar üzerinde tersine mühendislik çalışmaları yaptığını berliten Boyd Busman, 7 Ağutos 2014’te kaydedilen bir videoda, ABD’nin 24 saat boyunca uzaylılar üzerinde çalıştığını itiraf etti.

” 2 TÜR UZAYLI VAR, ONLARI AYIRDILAR”

Boyd Bushman’ın itirafını uzaylıların ve UFO belgeleri ile destekliyor ve ABD’de UFO teorilerinin merkezi olan 51.bölge ve diğer benzer alanlarda iki tür uzaylı üstünde araştırma yapıldığını belirtiyor. Bushman uzaylıların uzunca parmakları, perdeli büyük ayakları olduğu ve Quintumnia adlı bir gezegenden geldiklerini itiraf ediyor.

“Onları iki gruba ayırdılar. Adeta sığır çiftliği gibi. Bir grup sığır çobanı iken diğer grup sığır hırsızı. Sığır çobanları daha cana yakın  ve bizimle kurdukları ilişkiler daha iyi.

KAYDA GEÇEN İLK İTİRAF DEĞİL!

Boyd Bushman’ın itirafı, Savunma Sanayi firması LocKheed Martin çalışanlarından gelen ilk itiraf değil. Firma çalışanlarından Ben Rich de yıldızlar arası yolculuk yapabilecek teknolojimizin olduğunu ama bu teknolojinin saklandığını, şu an bunların ortaya çıkıp insanlık yararına kullanılabilmesi için bir mucize gerçeklemiş gerektğini açıklamıştı. Ben Rich, şu an insanların hayalini kurup düşündüğü, her türlü fütüristik şeyin yapılabileceğini iddia etmişti.

 

Boyd Bushman’un açıklamalarına yanıt geldi.

“ELLE TUTULUR KANIT HALA YOK”

Haynes UFO Investigations Manual adlı kitabının yazarı Nigel Watson, ölüm döşeğinde yapılan itiraflara kuşkuyla yaklaşılması gerektiği belirtiyor ve bu itirafa karşı şüpheci olduğunu söylüyor. “Ölmekte olan biri neden yalan söylesin” sorularına ise şu şekilde cevap veriyor:

“Uzun bir yaşam sırasında hatıralarınız kaybolabilir ve değişebilir. İnsanlar bazen hatıralarını inanmak istedikleri veya dinleyicilerin duymak istediklerin şekilde hatırlayabilir. Sonuç olarak bu iddiaları destekleyecek elle tutulur fiziksel bir kanıt bulunmuyor.”

Boyd Bushman itirafları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce gerçek mi? Kitap yazarı Nigel Watson bu itirafları örtbas mı çalışıyor? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here