Kanada Eski Savunma Bakanı Paul Hellyer: “Uzaylılar Dünya’ya Geldi, Onları Vurduk!”

938

Kanada Eski Savunma Bakanı Paul Hellyer, uzaylılar hakkındaki ilginç açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.

Paul Hellyer, 4 tür uzaylı ırkının Dünya’ya geldiğini ancak “uzaylıları tehdit olarak gördükleri için”  onlara ateş açıldığını açıkladı.

Kanada Eski Savunma Bakanı Paul Hellyer’in uzaylılar hakkındaki itiraflarının ardı arkası kesilmiyor. Savunma bakanlığı görevini bıraktıktan sonra uzaylılar üzerine yoğun bir araştırma yapmaya başlayan Paul Hellyer, bu sefer yine çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

“1960 YILLARDA DÜNYA’YA GELDİLER”

1960’lı yılların başında 4 farklı uzaylı ırkının Dünya’ya gelerek, üst düzey yetkililerle iletişime geçtiğini itiraf eden Kanada Eski Savunma Bakanı Paul Hellyer, konu hakkında şöyle bir açıklama yaptı;

“Yıllar önce başka galaksilerden, başka gezegenlerden dünyaya ziyaretçiler geldi. Bu ziyaretçiler Dünya’nın gidişatı hakkında bizleri uyardılar ve bize bir takım yardım önerilerinde bulundular. Biz de bu yardıma teklifine rağmen korktuk ve onları tehdit olarak görerek, önce ateş açtık sonrasında soru sorma tekniğini uyguladık”

“UZAYLI GEMİLERİ RUSYA’DAN AVRUPA’YA DOĞRU İNMEYE BAŞLADI”

Soğuk Savaş döneminde uzaylılarla temas ettiklerini söyleyen Hellyer, “1961’de Soğuk Savaş zamanında 50 UFO Rusya’dan Avrupa’ya doğru inmeye başladı. Kumandanımız çok endişelenmişti ve panik butonuna basarak orduyu konuşlandırdı. Daha sonra açılan soruşturma 3 yıl sürdü ve dört farklı tür uzaylının gezegenimizi ziyaret ettiği ortaya çıktı” dedi.

Kanada Eski Savunma Bakanı Hellyer, uzaylıların farklı yıldız sistemlerinden geldiğini söylerken, “Bu varlıklar Andromeda Galaksisi ve Satürn’ün uydularından geliyorlar” şeklinde açıklama yaptı.

“ÖRTBAS ETMEK İÇİN TRİLYONLARCA DOLAR HARCANDI”

1963-67 arasında Kanada Savunma Bakanı olarak görev yapan Hellyer, 1960’larda uzaylılarla iletişime geçildiğini, uzaylıların dünyayı uyarmasına rağmen, onlara ateş edildiğini, bu temasın halka yansımasının örtbas edilebilmesi için trilyonlarca dolar harcandığını söyledi.

 

Paul Hellyer’in bahsettiği uzaylı ırkları hangi ırklar olabilir? Bu konudaki yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here