KULLANIM ŞARTLARI


Değerli Okurlarımız;

UfoHaber.net isimli haber ve sosyal blog sitesi, tarafımca ve/veya yetki verdiğim yöneticiler tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

 

İÇERİK

Ufohaber.net’de yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç)  yazarlarımız tarafından bizzat Ufohaber.net için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

Bu yazı UfoHaber.net ‘den alınmıştır.
– Kaynak: ufohaber.net

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamazsanız 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Ufohaber.net’de yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

Ufohaber.net‘e gönderilen yorumlar çoğu zaman denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve ufohaber.net’in genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İLETİŞİM

Ufohaber.net‘e erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Kullanım Şartları hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için bilgi@ufohaber.net adresinden detaylı bilgi isteyebilirsiniz.