Antalya’da UFO Kameralara Yakalandı!

516

Antalya’nın Kemer ilçesine 28 kilometre uzaklıkta bulunan dağ evine tatil için giden bir ekşi sözlük yazarı, iş ortağı ile sigara içtiği esnada gökyüzünde aniden beliren, dalga dalga yayılan bir titreşim yaratan, kendilerine 400-500 metre mesafede ufo gördüğünü iddia etti.

“DALGA DALGA YAYILAN BİR TİTREŞİM”

“emre islekk” adlı kullanıcı ortağı ile sigara içtiği esnada, bir anda gökyüzünde bir cisim belirdiğini, tanımlayamadıkları cismin 400-500 metre mesafede olduğunu, cismin aniden belirmesiyle havanın yoğunlaşıp, titreştiğini söyledi. Dalga dalga yayılan korkunç bir titreşim olduğunu ama hiçbir şekilde ses çıkarmadığını belirtti.

Tanınlanamayan cismin belirdiği esnada ortağıyla birlikte silüetler gördüğünü iddia eden kullanıcı, cismin 4-5 saniye sonra yok olduğunu, sonrasında ise aynı cismi gökyüzünün daha uzak bir noktasında gördüğünü söyledi. Tüm bu yaşananların 15 saniye içinde olduğunu belirten kullanıcı, ortağının başına daha önce bu tarz olayların geldiğini, olayın kendisini şoke ettiğini,  gördükleri cismin “tamamen özgür iradesiyle hareket eden, 3 boyutlu, akıl sahibi bir şey ” olduğunu iddia etti.

“ORTAĞIM FOTOĞRAFINI ÇEKTİ”

Bulundukları yerin koordinatlarını yazdığı yazıda paylaşan kullanıcı, olaylar yaşandığı esnada ortağının gökyüzündeki cismin fotoğrafını çektiğini belirtti. Paylaştıkların fotoğrafın kesinlikle gerçek olduğunu, hiçbir şekilde üzerinde oynanmadığını söyleyen kullanıcı, olayın heyecanı ile elinin ayağının titrediğini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here