Gökyüzünden Gelen Korkutucu Sesler! – Brezilya

620

Brezilya’nın Rio de Janerio şehrinde videoya kaydedilen görüntülerde, gökyüzünden gelen ürpertici sesler, sosyal medyada gündem oldu.

Bir kullanıcının, sosyal medya üzerinden paylaştığı görüntüler, Brezilya’da gündem oldu.

28 Ekim 19:30 sıralarında akşam üzeri kaydedilen görüntüleri incelediğimizde, gökyüzünden gelen ürpertici sesi tanık oluyoruz. Ne olduğu ve nereden geldiği anlaşılamayan korkunç ses, gökyüzünün her tarafından eşit şekilde duyuluyor. Videoyu çeken kişi, sesi geldiği yeri tespit etmek için bir süre daha telefonuyla gökyüzünü kaydetmeye devam ediyor ama sesin nereden geldiğini bir türlü anlayamıyor.

Gökyüzünden gelen ürpertici ses, şehir sakinleri tarafından defalarca duyuluyor.

“PATLAMA SESİ DUYDUM”

Videoyu sosyal medya üzerinden paylaşan Brezilyalı kullanıcı, videoyla birlikte şu açıklamayı yaptı.

“Bu sesi Cumartesi (25 Ekim) günü duymuştum, ne olduğunu anlayamadım. Salı (28 Ekim) günü akşamüzeri 19:30 civarında dışarıdan garip sesler geldiğini farkettim. Ardından büyük bir patlama sesi duydum ve hemen koşarak camdan dışarı baktım. Gökyüzünden yine bu sesin geldiğini farkettim, koşarak cep telefonunu aldım ve videoya kaydettim. Video kaydını bitirdikten sonra, ne olduğunu anlamak için birkaç tanede fotoğraf çektim. Sadece izlemenizi istiyorum, herhangi bir şey ima etmiyorum.”

“MAVI BEAM PROJESİ”

Kullanıcın sosyal medyaya yüklediği ve defalarca paylaşılan videoya, farklı çevrelerden bir sürü yorum ve farklı tepki geldi. Bazı kullanıcılar çekilen görüntüleri Mavi Beam Projesi olarak yorumladı. Kullanıcıya gelen yorumların bazıları işe şu şekilde;

“Bu Blue Beam Project ( Mavi Beam Projesi)”
“Mavi Beam Projesi test ediliyor, bu sesler Mavi Beam Projesine ait”
“İsa geri dönüyor, çok şükür”
“Gün batımından başka bir şey görmüyorum”
“0.21’de uçan bir cisim var. Durdurun ve görün”                                                                “Güneş ile alakalı manyetik bir fırtına. Endişe etmeyin.”
“Bir kuş veya böcek sesi”
“Boyutsal Uzay Gemileri”
“Uçağın biri ses duvarını aşıyor”
“Bu bir kurgu, sesler sonradan eklenmiş”
“Bu sesi bende duydum garip şeyler oluyor ve ben UFO’lara inanıyorum”

UFOHABER.NET GÖRÜŞÜ;

Görüntüleri profesyonel video programları ile incelediğimizde, gökyüzünde tespit edilen sıradışı herhangi bir cisim bulamadık. Sadece 18.saniyede kamera açısına giren bir cisim gözüküyor. Bu cismi incelediğimizde bunun bir kuş olduğuna karar verdik. Görüntüler için %100 gerçek veya montaj diyemiyoruz. Sadece ses üzerinden tespit yapmanın, sizlere yanlış bilgi vermek olacağını düşünüyoruz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here